Website Yönetimi.

Web sitelerini yönetmek en az onları yapmak kadar ilgi ve vakit alan, aynı zamanda profesyonellik isteyen bir iş. Blog ve makalelerle web sitesini güncel tutma, yazılım tarafında yeni çıkmış güncellemeleri uygulamaya ayıracak vaktiniz olmayabilir.

size yardımcı olalım.

Website Yönetimi

En Büyük Yardımcınız.

Web sitenizin Google ve Yandex gibi arama motorlarında öne çıkmasını istiyorsanız onu güncel tutun. Bu durum iş planınızı bozabilir ve bazı durumlarda günler alabilir.

Çalıştığınız işletme üzerine içerikleri yazmak zaten yürütmekte olduğunuz işlerinizi bölebilir. Uygun görsel bulunması eğer yoksa oluşturulması, yazı konularını belirlemek ve bunları yazmak vaktinizin çoğunu alacaktır.

Nasıl Yapıyoruz?

Sunucunuzu Ayarlıyoruz: Sunucu ayarlarınız tamamen sizin ihtiyacınıza göre seçilmeli ve ayarlanmalıdır. ihtiyacınızın dışında olan özellikleri satın almak gereğinden fazla maliyet artışına neden olur. Daha azını satın almak ise web sitenizin doğru çalışmasını engeller. Biz, size en uygun olanı seçiyoruz ve ayarlıyoruz.

Düzenliyoruz: Web sitesinin doğru kodlanmasının ne denli önemli olduğundan bahsetmiştik. Yapacağımız düzenleme işlemlerini son teknoloji geliştirme dilleri ile destekliyoruz ve temiz bir kodlamaya dönüştürüyoruz. Bu işlem web sitesi hızına doğrudan etki edecektir.

Temizliyoruz: Geliştirme aşamasında çoğu zaman 3. parti yazılımlar ve kod blokları kullanılabilir. Bu gibi durumlarda bazen eklentiler ve sayfaya dahil edilen kodlar hiç çalışmaz. Çalışmayan kaynaklar için web sitenizi boşu boşuna yormaya gerek yok.

Geliştiriyoruz: Görsel arayüzü güçlü olan web sitelerin başına gelen en büyük hata yüksek çözünürlüklü ve yüksek boyutlu görseller kullanmaktır. Bu gibi görselleri optimize ederek hızlı açılmasına olanak tanıyoruz.

Destek Sağlıyoruz: Yaptığımız işin arkasında duruyoruz. Web sitenizi size tekrar teslim ettikten sonra bile destek sağlamaya devam ediyoruz. Olası her türlü soru ve sorunlarınız için uzman ekibimiz yanınızda.

BİZİMLEGÜÇLÜKALIN

SİZİ arayalım

Kararlarınıza Saygı Duyuyoruz.Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için bazı çerezleri kullanıyoruz. Bu çerezlerin ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını Gizlilik Politakası altında bulabilirsiniz.

tren