Uygulama Geliştirme.

Her geçen gün popülerliği artan ve son yıllarda tavan yapmış olan akıllı telefon kullanımı, her şirketi veya işletmeyi uygulama geliştirmeye itiyor. Mobil uygulama pazarının 3 yıl içinde 600 milyar doları aşması bekleniyor. Hayatımızın her alanında olan telefonlar, bilgisayarlara oranla çok daha fazla kullanılıyor. Böyle bir durumda uygulama geliştirmek de kaçınılmaz oluyor.

Uygulamaların %96’sı ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Her ay App Store’da yayımlanan uygulama sayısı ise 32 bin 986. Puisoft olarak sizlere geliştireceğiniz uygulamalar konusunda destek sağlamak istiyoruz. Nasıl mı?

devam edelim!

Uygulama Geliştirme

Nasıl Yapıyoruz

Geliştirme öncesinde alınabilecek tüm bilgileri alıyoruz. Uygulamanın genel hatlarıyla yapılmış olan brandbook çalışmalarını ve fikirleri derliyoruz. Buna uygun bir tasarım taslağı çıkartıyoruz.

Bir projeye nasıl başladığınız nasıl bitireceğinizin demosudur! Ön hazırlıkları ciddi ve planlı bir şekilde oluşturuyoruz. Geliştirme aşamasından uygulama teslimine kadar her aşamada sizinle beraber çalışıyoruz.

Proje Geliştirme Aşamaları

Sizi Dinliyoruz: Projelendirme öncesi en önemli adım. Hayalinizdeki uygulamayı gerçekleştirmek için sizi iyi anlamamız gerekiyor. Danışmanlarımız uygulamanızın nasıl olacağı konusunda sizden aldığı bilgileri uzman ekibimize doğru ve düzenli aktarır.

Projelendiriyoruz: Hayallerden fikirlere, fikirlerden uygulamaya her alanı ayrı ayrı değerlendiriyor ve çiziyoruz. Projelendirme aşamasında sizlere ön sunum yapıyor, üzerinde durulacak noktaların altını çiziyoruz.

Tasarlıyoruz: puisoft olarak UX ve UI deneyimlerimizi ve inovasyon bilgilerimizi tasarıma aktarıyoruz. Her alanda sizinle beraber çalıştığımız gibi bu alanda da sizlere tasarımı sunuyor ve onay alıyoruz. Uygulamanız için en uygun ve modern tasarımı oluşturuyoruz.

Geliştiriyoruz: Tasarımlarımız alanında uzman ekiplerimizce gerçeğe dönüştürülüyor. Her aşamada oluşturduğumuz demoları sizlere sunuyor ve uygulama geliştirme aşamasının her alanında sizlerin yine fikirlerini alıyoruz.

Destek Sağlıyoruz: Uygulama yayınlandıktan sonra da her türlü sorunun arkasında duruyoruz. Yaptığımız işin kalitesi sadece uygulama kullanımda değil, sonrasında oluşabilecek her türlü sorunu çözmekle gerçekleşiyor.

İyileştiriyoruz: Yeni teknolojilerin sürekli takipçisiyiz. Uygulamanızın güncellenmesi veya geliştirme çekirdeğinde olan iyileştirmeleri de uygulamanıza aktarmak için hazır bulunuyoruz.

Geliştirmede neler kullanıyoruz?

Neyi nasıl yaptığımızı çok iyi biliyoruz. Bu yüzden sevdiğimiz işi yapıyor ve son teknolojiyi takip ediyoruz.

flutterdartkotlinswiftfirebase

ŞİMDİUYGULAMANIZIYAPALIM

SİZİ arayalım

Kararlarınıza Saygı Duyuyoruz.Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için bazı çerezleri kullanıyoruz. Bu çerezlerin ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını Gizlilik Politakası altında bulabilirsiniz.

tren