Website İnşa Etme.

Her işletmenin olmazsa olması olan web siteler, adeta bir kurumsal kimlik yerine geçiyor. Dijital dünyada var olmak istiyorsanız işletmenizin veya kişisel hesaplarınızın bir web sitesi olması şart.

Web siteler ile birlikte müşteriler işletmenize daha fazla güvenir, çok daha fazla müşteriye ulaşabilir, ürün ve hizmetlerinizi tüm dünyaya duyurabilirsiniz. İşletmenizin ön yüzü olan web site, ne kadar tarz ve 'güzel' olursa o kadar potansiyel müşteriyi çekebilirsiniz.

beraber yapalım.

Website İnşa Etme

Nasıl Yapıyoruz

'Güzel' diye nitelendirdiğimiz web siteleri; kullanımı kolay, son trendlere uygun, açıklayıcı ve görsellerle zenginleştirilmiş web siteleri.

Potansiyel müşterilerinizin web sitenizi ziyaretinde onları güzel karşılayın. Unutmayın modern ve tarz web siteleri satışlarınızı önemli ölçüde arttırır ve markanızın akılda kalmasını sağlar.

Nereden Başlıyoruz?

Marka ve İşletmenizi Tanıyoruz: Öncelikle sizi iyi tanımamız gerekiyor. Varsa işletmenizin brandbook'unu alıyoruz. İşletmenizi iyi tanımamız yapacağımız web site temellerini oluşturuyor. İhtiyaça göre çözümler sunuyor ihtiyacınız olmayan eklentilerle sizleri meşgul etmiyoruz.

Projelendiriyoruz: Kurumsal kimliğinize uygun, ihtiyaçlarınıza göre modern ve şık web sitenizi yapmak için çalışmalarımızı başlatıyoruz.

Tasarlıyoruz: puisoft olarak UX ve UI deneyimlerimizi ve inovasyon bilgilerimizi tasarıma aktarıyoruz. Her alanda sizinle beraber çalıştığımız gibi bu alanda da sizlere tasarımı sunuyor ve onay alıyoruz. Uygulamanız için en uygun ve modern tasarımı oluşturuyoruz.

Geliştiriyoruz: Geliştirme aşamasında, açtığımız demo hesaplarla web sitenizin nasıl geliştiğini bizzat görebiliyorsunuz.

Destek Sağlıyoruz: Saldırılar, sunucu bazlı çökmeler ve yavaşlamalar gibi web sitesine oluşabilecek sorunları eksiksiz gideriyoruz.

Geliştirmede neler kullanıyoruz?

Son teknoloji programlama dilleri ve veritabanı çözümlerini kullanıyoruz.

htmlcssphpmongomysqljsjquery

ŞİMDİWEBSİTENİZİOLUŞTURALIM

SİZİ arayalım

Kararlarınıza Saygı Duyuyoruz.Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için bazı çerezleri kullanıyoruz. Bu çerezlerin ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını Gizlilik Politakası altında bulabilirsiniz.

tren