SEO & Optimizasyonlar.

Search Engine Optimization baş harflerinden oluşan SEO'yu kısaca 'web sitelerinizin arama motorlarında daha üst sıralarda çıkması için yapılan çalışmalar' olarak açıklayabiliriz.

İyi bir SEO çalışması yapılmış web sitesi, diğer sitelere oranla arama motorlarında daha üst sıralarda yer alır. Nedeni ise arama motorlarının ziyaretçilere daha doğru, düzgün, özgün ve ilgi çekici sonuçlar vermeyi amaçlamasıdır.

markanızı büyütün.

SEO & Optimizasyonlar

Her Şey SEO Mu?

Genellikle SEO çalışmalarının abartıldığı bir pazarda iyi bir SEO işlemi yapmak çok zor değil. Önemli olan yapılan çalışmaların özgün ve tutarlı olmasıdır. Yapılan her işlemin SEO'ya bağlanması son derece yanlış bir durumdur.

Hedeflenen sıralamalara gelmek için yapılan her türlü çalışmayı SEO'ya bağlamak her ne kadar yanlışsa da SEO çalışmaları olmadan sıralama almak da pek mümkün olmuyor.

Biz Ne Yapıyoruz?

Öznel Tasarım: SEO çalışmalarında içeriklerin önemi kadar web site tasarımı da önemlidir. Tasarımın kopya olmaması, web sitesinin amaçları dışına çıkmaması SEO açasından hayati bir durumdur. Sizin ve işletmenizin web sitesini özgün ve kullanıcı deneyimini arttıracak tasarımlar yapıyoruz.

Özgün İçerik: Web site içerisindeki her makale, içerik, açıklamalar tamamen özgün olmalı. Kopya içerikler hem web sitesinin kalitesini düşüreceği hem de telif haklarını ihlal edebileceği için bu durumdan kaçınılmalıdır. İçerik yazarlarımız markanız için özgün içerikler yazıyor.

Doğru Başlık: İçerik ve makaleleriniz için en doğru başlığı en uygun uzunlukta, ziyaretçilerinizin anlayabileceği dilde yazmanız gereklidir.

Doğru Link: Linkleme aşamasında farklı semboller, uzun kelimelerden kaçınılmalıdır. Başlığınızla makalenize verdiğiniz link benzer olmalıdır.

Doğru Görsel: İçerik ve makalelerde görsel kullanımı oldukça önemlidir. İçeriğiniz uzadıkça ziyatçilerinizi sıkmadan arada görsellerle yazınızı desteklemeniz gerekmektedir. Tabi ki bu görseller yazınızla uyumlu olmalıdır.

Güncel Kalma: Web sitenizi makaleler ve içeriklerle sürekli güncel tutmanız gerekmektedir. Bu işlemlerle arama motorlarından alacağınız sıralama da artacak ve daha üst sıralarda yer alma şansı bulabileceksiniz. Buna ayıracak vaktiniz yoksa Web site yönetimini bize emanet edebilirsiniz.

SİTENİZİÖNEÇIKARIN

SİZİ arayalım

Kararlarınıza Saygı Duyuyoruz.Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için bazı çerezleri kullanıyoruz. Bu çerezlerin ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını Gizlilik Politakası altında bulabilirsiniz.

tren