Hız & Skor Geliştirmeleri.

Bir web siteniz var fakat yavaş mı açılıyor? Hatta bazen hiç açılmama sorunları mı oluyor? Sunucularınıza ulaşamıyor musunuz? İşte bu gibi durumlar için tam size göre bir hizmetimiz var.

Web sitelerinin yavaş açılması potansiyel müşteriye kaybına neden olur. Açılmayan veya içerisinde gezinmek neredeyse imkansız olan web siteleri size pahalıya mal olabilir.

Neyi kast ediyoruz? Reklam harcamalarınız absürt şekilde artar. Potansiyel müşterilerinizi direkt kaybedersiniz. Google ve Yandex gibi arama motorlarında sıralamanız gün geçtikçe düşer. Açılmayan bir web sitesi için para ödemeye devam edersiniz. Peki ne yapmak gerekiyor?

websitenizi düzenleyelim.

Hız & Skor Geliştirmeleri

Web Sitesi Hızlandırma Ne Demek?

Çoğu web sitesinin yavaş olmasının en büyük nedenlerinden biri yanlış kodlanmasıdır. Yanlış kodlanma sunucu sistemlerine aşırı yüke neden olur ve web sitenizin geç açılmasını sağlar. Öyle ki; bazı durumda sunucunun kitlenmesine ve daha korkunç olanı çökmelere neden olmaktadır. Bu durum sizi siber saldırılara karşı da savunmasız yapar.

Bir diğer sorunlu alanların başında ise sunucu problemleri geliyor. Yanlış sunucu seçimi, uygun olmayan bant genişliği seçimi ve sunucu alanını dolduran dosyalar site hızınıza doğrudan etki eder.

Neler Yapıyoruz?

Sunucunuzu Ayarlıyoruz: Sunucu ayarlarınız tamamen sizin ihtiyacınıza göre seçilmeli ve ayarlanmalıdır. ihtiyacınızın dışında olan özellikleri satın almak gereğinden fazla maliyet artışına neden olur. Daha azını satın almak ise web sitenizin doğru çalışmasını engeller. Biz, size en uygun olanı seçiyoruz ve ayarlıyoruz.

Düzenliyoruz: Web sitesinin doğru kodlanmasının ne denli önemli olduğundan bahsetmiştik. Yapacağımız düzenleme işlemlerini son teknoloji geliştirme dilleri ile destekliyoruz ve temiz bir kodlamaya dönüştürüyoruz. Bu işlem web sitesi hızına doğrudan etki edecektir.

Temizliyoruz: Geliştirme aşamasında çoğu zaman 3. parti yazılımlar ve kod blokları kullanılabilir. Bu gibi durumlarda bazen eklentiler ve sayfaya dahil edilen kodlar hiç çalışmaz. Çalışmayan kaynaklar için web sitenizi boşu boşuna yormaya gerek yok.

Geliştiriyoruz: Görsel arayüzü güçlü olan web sitelerin başına gelen en büyük hata yüksek çözünürlüklü ve yüksek boyutlu görseller kullanmaktır. Bu gibi görselleri optimize ederek hızlı açılmasına olanak tanıyoruz.

Destek Sağlıyoruz: Yaptığımız işin arkasında duruyoruz. Web sitenizi size tekrar teslim ettikten sonra bile destek sağlamaya devam ediyoruz. Olası her türlü soru ve sorunlarınız için uzman ekibimiz yanınızda.

Geliştirmede neler kullanıyoruz?

Son teknoloji programlama dilleri ve veritabanı çözümlerini kullanıyoruz.

htmlcssphpmongomysqljsjquery

BİZİMLEHIZKAZANIN

SİZİ arayalım

Kararlarınıza Saygı Duyuyoruz.Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için bazı çerezleri kullanıyoruz. Bu çerezlerin ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını Gizlilik Politakası altında bulabilirsiniz.

tren